• Packaging is the

 • BEST PROTECTION.

lemm plastik

 

Lemm Plastik, 2003 yılında bu yana çevre koşullarına uygun, dayanıklı, her türlü endüstriyel ürünü saran, saklayan, stoklayan, taşıyan plastik ambalajların imalatını yapan bir kuruluştur. Sektöründe güvenilir ve uzman bir kuruluş olan Lemm Plastik, oldukça zengin ürün çeşitliliğiyle, bugün üretiminin %60'ını 20'den fazla ülkeye ihraç ediyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. İhracat yaptığı müşterilerine daha yakın olmak ve onlara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2008 yılında Almanya'da dağıtım deposu ve satış ofisini kurmuştur.

 

Artan müşteri taleplerine hızlı çözümler üretme gayreti içerisinde olan Lemm Plastik, kendi bünyesinde otomasyon departmanını kurmuş ve şişirme ürünler için yaptığı üretim hattının ardından enjeksiyon ürünleri için ikinci bir üretim hattını uygulamaya geçirmiştir.

Lemm Plastik ürünleri;
 • Kolay taşınabilir ve depolanabilir
 • Kolay kapanabilir ve defalarca kullanılablir
 • Dayanıklıdır ve dış etkenlerden koruyucudur
 • sahip olduğu bu özelliklerle, her türlü araç ve gereç için ideal ambalajlardır.

   

  Her türlü ürünün işlevselliğini gerçekleştirebilmesi için doğru ambalaja ihtiyacı vardır. Lemm Plastik, mevcut ihtiyacı karşılamak ve sizlerin ihtiyaçlarına uygun ambalaj geliştirmek üzere çözüm ortağınız olacaktır.

   

  Müşterileri ve işbirliği yaptığı tüm kuruluşlar için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefleyen Lemm Plastik, uluslararası kalite ve standartlarda üretim yapmaktadır.